O MĚ

Před osmi lety jsem se přestehovala do USA, kde jsem vystudovala Vysokou Školu v oboru Bakalař Design Interiéru. Nyní jsem zpět v České Republice, kde působím v Praze jako interiérová návrhářka. Hovořím plynule anglicky takže mohu spolupracovat i s cizinci.
Svým klientům mohu poskytnout mimo osobních konzultací a prezentace vypracovaných návrhů, asistenci při nakupování, “staging” při prodeji nemovitostí, aranžování, nebo cenově výhodnějsí online návrhy.
Pokud máte zájem o mé služby kontaktujte mne a já vám emailem zašlu dotazník a další informace. Pro vypracovaní návrhu budu potřebovat fotografie navrhovaného prostoru, vybavení a rozměry.
Interiérové návrhářství, kterému se věnuji zahrnuje bytové i komerčni prostory. Ráda vám poradím a vypracuji návrh vašeho bytu, chaty, koupelny i kuchyně nebo vaší kanceláře, ordinace či prodejny.
 
Připravte se na Vánoční Svátky a překvapte své blízké novým interiérem! Dárkové kupony jsou skvělým a originalním dárkem!
 
! Cena již od 200 Kč !
 
Screen Shot 2013-07-09 at 8.37.09 AM
Využijte zkušeností česko-americké Interiérové Návrhářky, která vystudovala v USA obor Design Interiérů, a nechte si vyhotovit online návrhy Vaší novostavby nebo rekonstrukce. Ráda Vám pomohu překlenout toto období v dobré náladě a ulehčím vám od starostí.
 
Nabízím Vám pečlivě vypracovaná řešení podle západního standardu bydlení.
Věnuji se návrhům bytů, rodinných domků, kanceláří, prodejen, chat a návrhům nábytku a kuchyní na zakázku. Znalost ADA* & NKBA* směrnic mi umožnuje vytvořit pro tělesně postižené a seniory efektivní interiérová řešení a přijemné prostředí.
*ADA – Zákon z r.1990 Američané s Tělesným Postižením
*NKBA – Národní Sdružení Designu Kuchyní a Koupelen
 
Můj přístup k zákazníkům je založen na kombinaci mých zkušeností a vnímavosti vůči klientově nápadům, potřebám a vkusu. K tomu je třeba dobré komunikace a proto ráda zapojuji zákazníka v každé etapě návrhu. Žádná otázka nen hloupá a proto se nikdy nemusíte bát se na mě obrátit s vašimi obavami nebo jakýmkoliv komentářem. Mým poslaním jako interierové návrhářky je Vám vždy naslouchat a věnovat se každému detailu. Vy, zákazník, budete vždy na prvním místě.
 
Návrhy interiéru jsou mou profesí i koníčkem. Věnuji se jim již 12 let a věřím, že krásné interiéry by měli být dostupné pro každého, a proto jsem pro Vás vytvořila pestrou nabídku služeb.
 
Jak probíhá taková  zakázka? 
1. Je to velice jednoduché a vše zařídíte z pohodlí Vašeho domova! Máte možnost mne kontaktovat emailem nebo telefonicky. Já vám obratem zašlu emailem cenik služeb, dotazník a všechny potřebné instrukce.
2. Naše spolupráce začne po zaplacení zakázky. U “Online” návrhů vyžaduji z pochopitelných důvodů platbu předem.
3. Dotazník pečlivě vyplňte, a nezapomeňte, že se potřebuji seznámit co nejlépe s vaším osobním vkusem. Pokud jste si již vybrali inspirační fotografii zahrňte ji do dotazníku.
4. Budu od Vás potřebovat několik fotografií místnosti, kterou nově zařizujete a plánek místnosti s rozměry (zahrňte i výšku stropu). Vyznačte dveře, okna atd. Dále seznam nábytku, vybavení a doplňků s rozměry a fotografiem, které jste si sami obstarali, a které chcete umístit do místnosti.
5. Já vše zpracuji a vytvořím koncept návrhu (atmosféra a styl: 2 až 3 varianty) podle toho co jste mi o sobě napsali do dotazníku. Spolu vybereme inspiračni fotografii/e.
6. Vámi zvolený koncept vypracuji, vytvořím 2D nákresy a 3D hrubé pohledy interierového řešení zvoleného konceptu: 2-3 varianty podle potřeby
7. Práce na vítězné a konečné variantě zahrnuje: 1 půdorys s řešením interiéru, nákupní seznam a cenová kalkulace doplňků, nábytku,vybavenía materialů.
8. Pak už jen zbývá jen předání prezentace v pdf podobě. Domluvou, za připlatek je možno vytisknout prezentaci a zaslat ji poštou na vámi zvolenou adresu.
9. Obrátíme se na Vás s prosbou o fotografie místnosti po provedení renovace.
 
*Obvyklá doba pro vyhotovení kompletního návrhu 2-3 týdny od chvíle, kdy od Vás obdržím všechny podklady. 
*Možnost expresního vyhotovení návrhu do 1 týdne za příplatek 50%.
 *Navíc je možná i dodatečná osobní konzultace za hodinovou sazbu, pokud by jste měli jakékoliv potíže s realizací.
*Aktualni ceník služeb zaslám na vyžádání emailem nebo si jej můžete prohlédnout na mém blogu. Platby přes PAYPAL.
 *We speak english.
ABOUT

3 thoughts on “O MĚ”

  1. Hi Milada, I have returned the compliment and have mentioned you on my blog! Please take a look here: http://lizzierosejewellery.wordpress.com/2012/09/12/design-by-milada-features-lizzie-rose-jewellery/ . Have a great day! Cath

  2. Thank you! I added you on my Features List.{designbymilada}

  3. Wonderful! Thank you, have a great day. Cath

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s